PIELGRZYMKA DIECEZJI SIEDLECKIEJ ŻYWEGO RÓŻAŃCA 29/30 SIERPNIA 2015 ROKU

W sobotę 29 sierpnia o godzinie:

- 17.00 powitanie pieszej pielgrzymki z Sarnak

- 18.00 Msza św.

- 21.00 Apel Jasnogórski, procesja Maryjna,

- 24.00 Msza św.

 

W niedzielę 30 sierpnia o godzinie:

- 7.00 Godzinki o NPNMP

- 7.30, 9.30 Msza św.

- 11.00 Różaniec na Placu św. Józefa

- 11.45 powitanie pieszych pielgrzymek

- 12.00 Suma pod przewodnictwem J.E.Ks.Bp. Piotra Sawczuka

- 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

- 16.00 Msza św.

 

Lista pielgrzymek Leśna Podlaska 29/30 sierpnia 2015

Lp.

Parafia

Opiekun

Liczba osób

  1

Borowie

Ks. Dariusz Parafiniuk

50

  2

Celiny

Ks. Andrzej Majchrzak SAC

55

  3

Domanice

Anna Pucyk

4

  4

Garwolin Kolegiata

Ks. Artur Pióro

40

  5

Górzno

Ks. Jerzy Kalinka

80

  6

Hańsk

Elżbieta Zaorska

50

  7

Kock

Halina Szpyra

26

  8

Kodeń

Br. Hubert Wichłacz OMI

18

  9

Komarówka Podlaska

Zofia Romaniuk

30

10

Leśna Podlaska

O. Marcin

100

11

Łaskarzew

Krystyna Sikora

45

12

Łuków Podwyższenia Krzyża Św.

Ks. Jarosław Kopeć

80

13

Łuków Przemienienia Pańskiego

Ks. Daniel Sałasiński

86

14

Międzyrzec Podlaski św. Józef

 

14

15

Milanów

Zofia Żero

14

16

Parysów

 

40

17

Przesmyki

Ks. Krzysztof Jaszczuk

57

18

Radzyń Podlaski MB Nieustającej Pomocy

Ks. Grzegorz Suwała

70

19

Radzyń Podlaski Trójcy Św.

 

80

20

Radzyń Podlaski św. Anny

 

24

21

Wola Osowińska

Borki

 

17

6

22

Ryki

Anna Komosa

20

23

Siedlce Katedra

Helena Ignaciuk

8

24

Siedlce św. Józef

Dk. Kamil Stańczuk

60

25

Siedlce św. Jana Pawła II

Ks. Jarosław Oponowicz

24

26

Siedlce św. Duch

Ks. Sebastian Bisek

48

27

Siedlce św. Teresa

Helena Brodziak

50

28

Siedlce Boże Ciało

Ks. Piotr Łyczewski

40

29

Siedlce św. Stanisław

 

23

30

Sobieszyn

Teresa Jakubiak

7

31

Sobolew

Ks. Michał Buczyński

22

32

Suchożebry

Bogumiła Kowal

5

33

Swory

Ks. Jan Mroczek

40

34

Ulan

Ks. Tomasz Gdula

40

35

Warszawice

Teresa Bąbik

20

36

Wisznice

Joanna Dudzińska

9

37

Wola Gułowska

o. Rajmund Liszko

40

38

Zwola Poduchowna

Danuta Dadas

20

39

III Zakon św. Dominka Siedlce

Halina Michalak

8

 

Obecni w sobotę:

 

 

1

Terespol

Krzysztof Szczepański

20

2

Samogoszcz

Ks. Bogusław Filipiuk

40

 

  1

Narodzenia NMP

Ks. Ireneusz Juśkiewicz

300

  2

Św. Michała Archanioła

Ks. Henryk Jakubowicz

200

  3

Wniebowzięcia NMP

Ks. Leszek Gwardecki

450

  4

Bł. Honorata Koźmińskiego

Ks. Marek Strzeżysz

800

  5

Chrystusa Miłosiernego

Ks. Piotr Witkowicz

400

  6

Sarnaki diecezja drohiczyńska

Ks. Paweł

308

 


« powrót
1905802 odwiedzin od 14 października 2013                                           1999-2019 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms