Chrzest - włączeni w Kościół

Włączeni w Kościół w naszej parafii przez chrzest:

* dzień urodzin!

** dzień chrztu w Leśnej Podlaskiej

 

ROK 2014

32. Daniel Michalczuk: *22.11.2014; **26.12.2014; Droblin 65 (O. Jan Tyburczy)

31.  Oliwia Aleksandra Pietruczuk: *25.04.2014; **26.12.2014; Droblin 57  (O. Jan Tyburczy)

30. Miłosz Kaspruk: *24.04.2014; **26.12.2014; Ludwinów 17 (O. Jan Tyburczy)

29. Michał Wakulski: *25.02.2014; **16.11.2014; Leśna Podlaska, u. Wiejska 6c (O. Przemysław Kopa)

28. Lena Żakowska: *29.07.2014; **18.10.2014; Leśna Podlaska, ul. Bialska 24A/1 (O. Marcin Wrzochol)

27. Hanna Duluk: *14.07.2014; **12.10.2014; Warszawa, ul. Opaczewska 19/11 (O. Marcin Wrzochol)

26. Weronika Wasilewska:  *7.06.2014; **4.10.2014; Droblin 1a (O. Marcin Oparcik)

25. Maja Hryciuk: *28.02.2014; **21.09.2014; Nosów 60 (O. Przemysław Kopa)

24. Daniel Zaśkiewicz: *8.06.2014; **14.09.2014; Bordziłówka Stara 55 (O. Przemysław Kopa)

23. Aleksander Boratyński: *10.07.2014; ** 21.09.2014; Leśna Podlaska, ul. Wyszynskiego 2 (O. Przemysław Kopa)

22. Filip Wyrzykowski: *2.04.2014; **6.09.2014; Nosów 41a (O. Marcin Oparcik)

21. Antonina Potiopa: *30.07.2013; **3.08.2014; Kolonia bUkowice 1 (O. Leszek Wielgos)

20. Weronika Jabłońska: *10.06.2014; **27.07.2014; Nosów 80 (O. Andrzej Grad)

19. Piotr Stefan Lewandowski: * 22.05.2012; **26.07.2014; Leśna Podlaska (O. Andrzej Grad)

18. Adam Czarnocki: *12.052014; **27.07.2014; Łosice (O. Leszek Wielgos)

17. Ewa Grzesiuk: *30.11.2013; **20.07.2014; Wiedeń (O. Leszek Wielgos)

16. Zofia Sosnowska: *7.10.2013; **5.07.2014; Anglia (O. Mieczysław Łacek)

15. Lena Chwedoruk: *1q3.05.2014; **6.07.2014; Horoszki Duże 27 (O. Krzysztof Kowalski)

14. Grzegorz Mikiciuk: *12.03.2014; **28.06.2014; Stara Bordziłówka 46 (O. Przemysław Kopa)

13. Miłosz Romaniuk: *22.05.2012; **28.06.2014; Bukowice 4 (O. Przemysław Kopa)

12. Konrad Mikulski: *20.03.2014; **22.06.2014; Leśna Podlaska (O. Marcin Oparcik)

11. Alicja Chwedoruk: *21.03.2014; **15.06.2014; Wólka Nosowska  63 a (O. Przemysław Kopa)

10. Klara Potiopa: *5.01.2014; **15.06.2014; London (O. Przemysław Kopa)

9. Wiktoria Grabiec: * 28.02.2014; **17.05.2014; Nosów 82 (O. Mieczysław Łacek)

8. Anna Filipiuk: *3.07.2013; **18.05.2014; Anglia (O. Przemysław Kopa)

7. Marcel Gawlik: *6.03.2014; **11.05.2014; Anglia (O. Przemysłąw Kopa)

6. Kamil Foryt: *13.02.2014; **11.05.2014; LeśnaPodlaska, ul. Łosicka 12 (O. Przemysłąw Kopa)

5. Natalia Gołębiowska: *30.01.2014; **27.04.2104: Warszawa (Ks. diakon Tomasz Gdula)

4. Patrycja Chwedoruk: 14.01.2014; **21.04.2014; Leśna Podlaska, ul. Nowa 16 (O. Jan Tyburczy)

3. Karol Czyrak: *15.01.2014; **2.03.2014; Leśna Podlaska, ul. Bialska 20 (O. Przemysław Kopa)

2. Bartłomiej Paszkowski: * 11.11.2013; **9.02.2014: Zaberbecze 14A (O. Przemysław Kopa)

1. Zuzanna Jaroszuk: *10.11.2013; **12.01.2014; Kolonia Bukowice 15 (O. Przemysław Kopa)

 

 

ROK 2013

38. Iga Aneta Struk - 26.12.2013. 

ur. 2.12.2013; Stara Bordziłówka 35

 

37. Jakub Kamil Chalimoniuk - 26.12.2013. 

ur. 17.09.2013; Leśna Podlaska

 

36. Kornelia Nowak - 26.12.2013.

ur. 11.09.2013; Leśna Podlaska

 

35. Maja Michaluk - 15.12.2013.

ur. 20.07.2013; Bordziłówka Nowa 23

 

34. Mikołaj Władzimiruk - 30.11.2013.

ur. 29.09.2013; Biała Podlaska

 

33. Stanisław Marian Kusznerczuk - 27.10.2013.

ur. 10.08.2013; Warszawa

 

32. Natalia Rogal - 27.10.2013.

ur. 6.08.2013; Stara Bordziłówka 23

 

31. Dawid Śmieciuch - 27.10.2013.

ur. 12.09.2013; Klukowszczyzna 12

 

30. Nikola Miszkiniuk - 20.10.2013.

ur. 9.08.2013; Leśna Podlaska

 

29. Dominik Grabiec - 19.10.2013.

ur. 28.05.2013; Leśna Podlaska

 

28. Wiktor Jan Sawtyruk - 6.10.2013.

ur. 17.08.2013; Leśna Podlaska

 

27. Maciej Kamil Leźniewicz - 29.09.2013.

ur. 15.06.2013; Bukowice Kolonia 48

 

26. Maria Maciejewicz - 30.09.2013.

ur. 23.06.2013; Bordziłówka Stara 31

 

25. Jakub Rosa - 22.09.2013.

ur. 9.08.2013; Biała Podlaska

 

24. Marcin Wasyluk - 15.09.2013.

ur. 26.03.2013; Lublin

 

23. Błażej Marczuk - 15.09.2013.

ur. 12.03.2013; Ludwinów 10

 

22. DamianWaszczuk - 15.09.2013.

ur. 18.06.2013; Leśna Podlaska

 

21. Ewa Sophia Feldmajer - 31.08.2013.

ur. 1.09.2011; Łosice

 

20. Miriam Elizabeth - 31.08.2013.

ur. 22.01.2010; Łosice

 

19. Alan Jucyk - 31.08.2013.

ur. 2.02.2013; Bordziłówka Stara 62

 

18. Borys Melaniuk - 11.08.2013.

ur. 9.06.2013; Międzyrzec Podlaski

 

17. Krystian Liniewicz - 28.07.2013.

ur. 15.11.2012; Bordziłówka Stara 51

 

16. Gabriel Jasiński - 28.07.2013.

ur. 15.02.2013; Leśna Podlaska

 

15. Krystian Stanisław Kubasow - 4.08.2013.

ur. 13.06.2013; Leśna Podlaska

 

14. Gabriel Lewczuk - 28.07.2013.

ur. 7.06.2013; Bordziłówka Stara 41

 

13. Julia Hryciuk - 25.08.2013.

ur. 5.12.2012; Warszawa

 

12. Wiktoria Jakoniuk - 14.7.2013.

ur. 1.11.2012; Piaseczno

 

11. Kornelia Winogradow - 14.07.2013.

ur. 24.04.2013; Leśna Podlaska

 

10. Martyna Małgorzata Hawryluk - 23.06.2013.

ur. 19.05.2013; Leśna Podlaska

 

9. Artur Huczko - 23.06.2013.

ur. 10.03.2013; Ludwinów 38

 

8. 2.06.2013. Filip Wasilewski

ur. 1.03.2013; Kolonia Bukowice 5a

 

7. 13.04.2013 Juliusz Pieczykolan

ur. 16.02.2013; Bordziłówka Stara 6

 

6. 3.04.2013 Klaudia Agata Iczkowska

ur. 26.12.2012; Leśna Podlaska

 

5. 1.04.2013 Jakub Kędzior

ur. 27.12.2012; Stara Bordziłówka 12 A

 

4. 14.04.2013 MiłoszGrzegorz Mielnicki

5.10.2012; Stara Bordziłówka 83

 

3. 1.04.2013 Zuzanna Furmańczyk

22.01.2013; Leśna Podlaska

 

2. 27.01.2013 Maya Biskupiak - Shah

ur. 30.05.2011.

c. Ashik Shah (Slough) i Dominika Biskupiak Shah (Leśna Podlaska)

 

1. 12.01.2013 Hubert Kaczorowski

ur. 16.10.2012; Bordziłówka Stara  47

s. Mariusz Leszczyński i Natalia Kaczorowska


« powrót
1133033 odwiedzin od 14 października 2013                                           1999-2017 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms