1. W naszej wspólnocie parafialnej witamy brata diakona Marcina Osmulskiego z Wyższego Seminarium Zakonu Paulinów w Krakowie, który będzie odbywał swoją praktykę duszpasterską w naszej parafii. Otoczmy brata Marcina swoją modlitwą przez czas jego posługi w Leśnej Podlaskiej.
  2. W czwartek 11 lutego przypada Światowy dzień Chorego i wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Serdecznie zapraszamy tego dnia na specjalną mszę św. o g. 9.30 osoby chore i w podeszłym wieku. Podczas tej mszy będzie możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych i specjalnego błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.
  3. W tym tygodniu odbędą się Msze święte dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej. Zostaną im wtedy wręczone książeczki do nabożeństwa. W czwartek zapraszamy uczniów z klasy 3a na g. 17.00,
    a w piątek uczniów klasy 3b i dzieci spoza naszej szkoły leśniańskiej, również na g. 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę, 14 lutego, zapraszamy na katechezy chrzcielne po Mszy św. o g. 11.30 w Sali różańcowej, oraz na skupienie dla narzeczonych w bazylice również po Mszy św. o g. 11.30.
  5. Za tydzień taca przeznaczona będzie na dalsze prace remontowe na terenie naszego sanktuarium.
  6. Wszystkim parafianom i czcicielom Matki Bożej Leśniańskiej życzymy wszelkiego błogosławieństwa Bożego i wielu łask w nadchodzącym tygodniu.

+ W ostatnim czasie pożegnaliśmy ś. p. Albinę Mirończuk z Mariampola.
Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…