1. Dzisiaj odbędą się 2 msze pierwszokomunijne: o g. 9.30 i 11.30. Z tej racji nie będzie dziś Mszy o g. 10.30.
 2. Dziś odbędą się katechezy chrzcielne po Mszy o g. 11.30 w Sali różańcowej, natomiast skupienie dla narzeczonych odbędzie się w Sali 300-lecia.
 3. Uroczystość Bierzmowania w naszej parafii odbędzie się w najbliższa środę
  o g. 16.00.
 4. W najbliższy czwartek rozpoczynamy Dni Krzyżowe, prosząc Pana Boga o urodzaje. -W czwartek, 13 maja: Droblin z Mszą świętą w kaplicy, Leśna Podlaska, Bordziłówka Nowa, Kolonia Bukowice i Ludwinów; -W piątek, 14 maja: Bukowice z Mszą świętą w kaplicy, Klukowszczyzna, Kolonia Nosów, Zaberbecze i Mariampol; -W poniedziałek, 17 maja, Nosów, Jagodnica i Bordziłówka Stara. W Droblinie i w Bukowicach Msze święte odbędą się w kaplicach, natomiast Msze dla pozostałych wiosek będą odprawione w późniejszym terminie w Bazylice. Dni Krzyżowe odbędą się w tradycyjnej formie, ale bardzo prosimy, aby zachować odległości od siebie podczas procesji, a także aby używać maseczek.
 5. W czwartek, 13 maja, przypada wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Z tej racji po mszy świętej o g. 18.00 odbędzie się w bazylice nabożeństwo fatimskie.
 6. Zapraszamy na Nowennę do św. Rity w dniach 14 – 22 maja w dni powszednie
  o g. 17.00, a w niedzielę o g. 15.00.
 7. Dziękujemy bratu diakonowi Marcinowi Osmulskiemu za przeżyty w naszej parafii czas praktyki duszpasterskiej. Brat Marcin, wraz z pozostałymi paulińskimi diakonami, przyjmie święcenia kapłańskie na Jasnej Górze 29 maja. Wśród nich będzie także nasz parafianin, br. Łukasz Filipiuk z Droblina. Pamiętajmy o nich w na-szych modlitwach.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 9. Nowenną do Ducha Świętego modlić się będziemy w ramach nabożeństw majowych od najbliższego piątku.
 10. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na tacę na dalsze prace remontowe w naszym sanktuarium.
 11. Wszystkim parafianom i czcicielom Matki Bożej Leśniańskiej życzymy wszelkiego błogosławieństwa Bożego i wielu łask w nadchodzącym tygodniu.