1. Dzisiaj, w czasie Mszy świętej o g. 11.30, odbędą się Prymicje naszego Parafianina z Droblina – OJCA ŁUKASZA FILIPIUKA. Ojcu Łukaszowi, oraz Jego rodzinie serdecznie gratulujemy, życzymy Bożego błogosławieństwa i prosimy o modlitwę o nowe powołania w naszej parafii.
  2. Dzisiaj, po Mszy św. o g. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, połączone z procesją wokół bazyliki.
  3. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy aktywnie uczestniczyli w Oktawie Bożego Ciała: panom od baldachimu, paniom za niesienie feretronów, ministrantom, dzieciom i młodzieży, dziewczynkom za sypanie kwiatów.
  4. Informujemy, iż z związku z obecnie panującą sytuacją epidemiologiczną, księża biskupi odwołują dyspensę od uczestnictwa w Mszy świętej niedzielnej od dnia 20 czerwca. Oznacza to, iż każdy katolik ma obowiązek wziąć udział w Eucharystii w każdą niedzielę w kościele. W związku z tym, w naszej parafii ZAWIESZAMY ODPRAWIANIE MSZY NIEDZIELNYCH O G. 8.30 od NIEDZIELI 20 CZERWCA WŁĄCZNIE. Intencje mszy wieczystej będą odprawiane o g. 7.30.
  5. Za tydzień, 20 czerwca o g. 11.30, swoją Mszę prymicyjną odprawi o . Marcin Osmulski, który do niedawna odbywał u nas swoją praktykę duszpasterską.
  6. Katechezy chrzcielne odbędą się 20 i 27 czerwca po Mszy o g. 11.30 w Sali różańcowej. Informujemy, iż w czasie wakacji nie będzie katechez chrzcielnych.
  7. Skupienie dla narzeczonych odbędzie się 20 czerwca po Mszy o g. 11.30 w Bazylice.
  8. Za tydzień – taca remontowa.
  9. Parafia Wniebowzięcia NMP w Białej Podlaskiej zaprasza małżeństwa na Rodzinną Niedzielę dnia 20 czerwca. W programie: konferencja o sakramencie małżeństwa o g. 17.00, Adoracja, Spowiedź, oraz Msza święta w intencji rodzin o g. 18.00.
  10. Diecezja siedlecka zaprasza dzieci z klas 4-6 na kilkudniowe rekolekcje, połączone z wypoczynkiem i zabawą do Siedlanowa, na przełomie czerwca i lipca. Więcej informacji na stronie internetowej diecezji siedleckiej.
  11. ZAPOWIEDZI:

Norbert Tymicki, zam. w Leśnej Podlaskiej, z Kamilą Tymicką, zamieszkałą w Leśnej Podlaskiej – zapowiedź 1.

+ W ostatnim czasie pożegnaliśmy:

ś. p. Andrzeja Daniluka z Kol. Nosów, oraz Mateusza Sawczuka z Nosowa.
Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…