1. Przypominamy, iż od 1 lipca nie będzie niedzielnych mszy świętych o g. 8.30 i 10.30.
 2. Dzisiaj odbędą się następujące spotkania:
  • po Mszy o g. 9.30 odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej;
  • po Mszy o g. 11.30 odbędzie się błogosławieństwo rodzin, a także trzecia
   i czwarta katecheza chrzcielna w sali różańcowej;
  • po Mszy o g. 16.00 będzie miało miejsce spotkanie młodzieży, która jedzie na tegoroczny PDM.
 3. W naszej parafii witamy braci, którzy będą przeżywać w naszym klasztorze czas tzw. drugiego nowicjatu, który ma ich przygotować do złożenia profesji wieczystej w naszym zakonie. Otoczmy braci naszą modlitwą i wszelkimi innymi znakami naszej życzliwości.,
 4. We wtorek, 29 czerwca, przypada Odpust Patronów naszej Parafii – ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA. Na uroczystą sumę o g. 11.30, której będzie przewodniczył Definitor Generalny Zakonu Paulinów – o. Ryszard Dec, serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. Podczas Mszy odpustowej swoje jubileusze kapłaństwa przeżywać będzie pięciu ojców naszego konwentu. Po Mszy świętej odbędzie się procesja eucharystyczna wokół bazyliki. Prosimy o aktywne zaangażowanie się w procesję. Pozostałe Msze święte o g. 7.30 i 18.00. Taca tego dnia przeznaczona jest dla Stolicy Apostolskiej.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Na nabożeństwa okolicznościowe w te dni zapraszamy
  o g. 17.30. Na spowiedź i adorację zapraszamy, jak w każdy piątek, od g. 17.00.
 6. Chorych będziemy odwiedzać w sobotę 4 lipca od g. 8.30.
 7. W przyszłą niedzielę, 4 lipca, z racji I Niedzieli miesiąca, odbędzie się procesja wokół bazyliki po Mszy św. o g. 9.30.
 8. ZAPOWIEDZI:
  • Tomasz Panasiuk, kawaler, zam. w Leśnej Podl., z Magdaleną Nikoniuk
   z Leśnej Podlaskiej – zapowiedź 2.

+ W ostatnim czasie pożegnaliśmy:

ś. p. Wandę Czerkies z Jagodnicy.
Polećmy jej duszę Miłosierdziu Bożemu: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…