1. W Wielkim Poście serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej w każdy piątek o godz. 16.30, natomiast na Gorzkie Żale zapraszamy w niedziele o godz. 15.30. W okresie Wielkiego Postu zachęcamy do skorzystania
  z Sakramentu Pokuty i Pojednania, a także do osobistej Adoracji Jezusa
  w Najświętszym Sakramencie. Przypominamy, iż spowiadamy przed każdą Mszą świętą, a w piątki zawsze od g. 16.00.
 2. Wielki Post to także czas nawrócenia, pokuty i dzieł miłosierdzia wobec ubogich.
  W ramach jałmużny wielkopostnej wszystkie paulińskie parafie, odpowiadając na apel Ojca Generała, są zaproszone do materialnego wsparcia misji, które nasz zakon prowadzi w Afryce. W naszej parafii będziemy mogli wspomóc charytatywnie paulińskie misje w Afryce w piątą Niedzielę Wielkiego Postu, czyli 21 marca, podczas zbiórki do puszek na ten cel. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.
 3. Dzisiaj rozpoczynamy Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych, którzy przynależą do naszej parafii. Kurs będzie odbywał się przez pięć niedziel Wielkiego Postu po Mszach świętych o g. 11.30 w Sali 300-lecia.
 4. W poniedziałek, 22 lutego, zapraszamy na nabożeństwo do św. Rity. Początek nabożeństwa o g. 18.00. Odbędzie się również poświęcenie róż.
 5. We wtorek, 23 lutego, zapraszamy na nabożeństwo do św. Ojca Pio, które połączone będzie z modlitwą różańcową o g. 16.30.
 6. Nowenna do Matki Bożej Leśniańskiej w piątek 26 lutego o g. 16.00.
 7. W sobotę, 27 lutego, odbędzie się katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii. Rodziców dzieci z klasy IIIa zapraszamy na 18.00 do sali 300-lecia natomiast rodziców dzieci z klasy IIIb i spoza naszej leśniańskiej szkoły zapraszamy na 18.40.
 8. Za tydzień zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi na świecie „Ad gentes”.
 9. Zapraszamy do składnia ofiar na kwiaty do Boże Grobu.
 10. Wszystkim parafianom i czcicielom Matki Bożej Leśniańskiej życzymy wszelkiego błogosławieństwa Bożego i wielu łask w nadchodzącym tygodniu.
 11. ZAPOWIEDZI: Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:
 12. Radosław Chwedczuk, kawaler, zamieszkały w Nosowie, z Anetą Milaniuk, panną, zamieszkałą w Łózkach, parafia Drelów. – zapowiedź 1.

+ W ostatnim czasie pożegnaliśmy:

ś. p. Genowefę Nowak z Kol. Nosów, Leszka Kowalskiego z Zaberbecza,
oraz Stanisława Lewczuka z Ludwinowa.
Polećmy ich dusze Miłosierdziu Bożemu:
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…