1. Dzisiaj zwyczajem lat ubiegłych po każdej Mszy św. święcimy samochody i inne pojazdy mechaniczne.

2. W środę przypada wspomnienie Matki Bożej Anielskiej. Tego dnia pod zwykłymi warunkami możemy zyskać odpust zupełny tzw. odpust Porcjunkuli.

3. W tym tygodniu przypadają Pierwszy Czwartek, Piątek i Sobota Miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa tych dni będą połączone z różańcem o godz. 17.30

4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Przemienienia Pańskiego. Tego dnia podczas Mszy św. o godz. 9.30 w naszej parafii powitamy nowego proboszcza naszej wspólnoty o. Łukasza Fladera, który zastąpi o. Justyna Duszczyka, który kończy posługę w naszej parafii. Ojcu Justynowi dziękujemy za trzyletnią posługę proboszcza.

5. Przypominamy że w sierpniu w naszej parafii nie będzie katechez przedchrzcielnych dla rodziców i rodziców chrzestnych.

6.  Dziękujemy za wszelką życzliwość wobec naszego sanktuarium i klasztoru.

7. Wszystkim przebywającym na urlopach i wakacjach życzymy dobrego wypoczynku i opieki Matki Bożej na ten czas. 8. W ubiegłym tygodniu w naszej wspólnocie parafialnej pożegnaliśmy śp. Tadeusza Kuca z Droblina.